Стрілянина у Вегасі чи свято у ліваків

Ввечері 1 жовтня у Лас-Вегасі проходив кантрі-фестиваль. З вікна номера на 32 поверсі готелю, що знаходився поруч, пенсіонер Стівен Педдок відкрив вогонь по учасникам фестивалю. Перед тим, як його виявили бійці SWAT, він встиг вбити 59 чоловік, та більш ніж 500 поранити. Після чого, за словами поліції, застрелився.

Відповідальність за теракт взяла на себе Ісламська Держава. Кажуть, Педдок прийняв іслам (тепер вже у всіх сенсах) і став вірним солдатом ІДІЛ.

Є також версія, що дід був ядерним фанатом Гілларі, та прийшов на реднеківський фестиваль, щоб постріляти в електорат Трампа.

Достеменно не відомо, якими мотивами керувався пенсіонер. Поліція каже, що він ніколи не мав проблем із законом, не перебував у терористичних угрупуваннях. Можливо, він дуже не любив кантрі-музику.

Ясно одне: це найбільше масове вбивство в історії США та величезний привід для радощів лівакам.

По-перше, це причина поверещати про заборону носіння зброї. У штаті Невада, де розташовується Лас-Вегас, автоматична зброя дозволена. У Педдока з собою було не менш, ніж 10 одиниць зброї, то ж зараз у американських медіа справжня антизбройна істерика.

Ну і по-друге, пенсіонер був білим. А для лівих це справжній тріумф. «Ось бачите? Бачите? Він же білий! Білий! То хто тут терорист?! А? З‘їли? З’їли?».

Не важливо, з яких причин старий Педдок збожеволів — з політичних чи релігійних. Загинули люди. Для простих американців це трагедія. Тож наше співчуття рідним і близьким загиблих.

photo_2017-10-02_17-08-17 photo_2017-10-02_14-11-59